23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ ۱۵:۳۱:۱۷
کد مطلب:  768165
با حضور وزیر آموزش‌وپرورش در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌های کشور انجام گرفت؛
تقدیر و تجلیل از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی

با حضور وزیر آموزش‌وپرورش در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌های کشور از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، از برگزیدگان جشنواره شهید رجایی در حوزه‌های مختلف با حضور وزیر آموزش‌وپرورش، معاونان و مدیران کل آموزش‌وپرورش استان‌ها در اردوگاه شهید باهنر، تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

در این آیین، علیرضا کمرئی با اشاره به کسب رتبه نخست وزارت آموزش وپرورشدر بین دستگاه‌های دولتی در موضوع شاخص‌های اختصاصی، اظهار کرد: وزارت آموزش‌وپرورش در شهریورماه ۱۳۹۷به‌واسطه پیگیری مؤثر و موفق مأموریت‌های اصلی دستگاه در حوزه اهداف تربیتی، آموزشی، تربیت‌بدنی و سلامت، نیروی انسانی و فناوری، مدارس غیردولتی و سوادآموزی توسط رییس جمهور در جشنواره ملی شهید رجایی تقدیر شد و تندیس ممتاز جشنواره و لوح تقدیر به وزیر آموزش‌وپرورش اهدا شد.

وی افزود: این موفقیت مرهون تلاش نیروهای آموزش‌وپرورش از مدرسه تا ستاد بوده و امروز به‌طور نمادین از نمایندگان حوزه‌های مختلف توسط وزیر آموزش‌وپرورش تقدیر به عمل خواهد آمد و یقیناً این توفیق در تقویت خودباوری و هویت‌سازمانی وزارت آموزش‌وپرورش نقش ارزنده‌ای خواهد داشت و از این منظر بازتاب دادن ابعاد این موفقیت عقلانی و هوشمند محسوب می‌شود.

گفتنی است در این مراسم از مدیران معاونت‌های تربیت‌بدنی و سلامت، پرورشی و فرهنگی، آموزش متوسطه و اداره کل ارزیابی عملکرد به‌واسطه تأثیر در نتایج عملکردی دستگاه به تأیید سازمان امور اداری و استخدامی تقدیر شد.

همچنین سازمان‌های نهضت سوادآموزی، مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی، ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌های چهارمحال بختیاری، قم، البرز، خراسان جنوبی، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان‌های گلستان، اردبیل و مازندران، معاونت‌های حقوقی و امور مجلس، توسعه مدیریت و پشتیبانی، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، معاونت تربیت‌بدنی و سلامت، اداره کل شاهد و ایثارگران، مرکز سنجش وزارت آموزش‌وپرورش به‌واسطه کسب رتبه یا درصد رشد مؤثر در شاخص‌های عمومی یا اختصاصی مورد تجلیل قرار گرفتند.

به اشتراک بگذارید :