23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ ۱۳:۲۰:۰۰
کد مطلب:  C4xeSodL
رئيس دانشگاه شهيد رجايي خبرداد:
تحصيل بيش از 8 هزاردانشجو معلم در دانشگاه شهيد رجايي

رئيس دانشگاه شهيد رجايي گفت: بيش از 8 هزار دانشجو معلم در دانشگاه شهيدرجايي تحصيل مي كنند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، پيش از ظهر امروز حميدرضا عظمتي در مراسم آغاز سال تحصيلي جدید كه با حضور وزير محترم و جمعي از اساتيد و دانشجويان در دانشگاه شهيدرجايي برگزار شد، اظهار كرد: دانشگاه شهيدرجايي، پتانسيل علمي خوبي است كه پيشنهاد مي شود بيش از پيش مورداستفاده وزارت آموزش وپرورش قرار گيرد.

وي افزود: علاوه بر تحصيل دانشجو معلمان، دوره هاي آموزشي يك ساله براي پذيرفته شدگان آموزش و پرورش، دوره هاي ضمن خدمت معلمان و دوره‌هاي آماده سازي ويژه دانش آموزان شركت كننده در المپيادهاي علمي از جمله، فعاليت‌هاي دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي است.

عظمتي كسب رتبه هاي تك رقمي توسط دانش آموزان در المپيادهاي علمي را از نتايج فعاليت اين دانشگاه برشمرد و تصريح كرد: آمار طرح هاي پژوهشي به بيش از 520 مقاله رسيده كه در سه ساله اخير، افزايش چشمگيري داشته است و در حوزه فرهنگي نيز به طور ميانگين هر 2 روز، 3 برنامه فرهنگی انجام شده است.

رئيس دانشگاه شهيد رجايي اظهار كرد: به استناد پايگاه جهان اسلام، دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي در بين دانشگاه هاي كشور صعود 13 پله‌اي داشته است و در شاخص روابط بين الملل، رتبه دوم را در سطح كشور از آن خود نموده است.

به اشتراک بگذارید :