27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۶:۵۶:۲۶
کد مطلب:  1702227
استاندار هرمزگان
رعایت جدی دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس مورد تاکید است

استاندار هرمزگان گفت: در سال تحصیلی جدید با توجه به سیاست گذاری و برنامه‌ریزی صورت گرفته، در کنار آموزش رعایت جدی دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس مورد تاکید است.

فریدون همتی روز شنبه در آیین آغاز سال تحصیلی ( 1401 - 1400) با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای دانش آموز و معلم، افزود: با وجود روند بسیار خوب واکسیناسیون همه اقشار مردم از جمله معلمان و دانش آموزان، اما باید مراقبت بسیاری صورت گیرد و پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود تا شرایط رو به بهبودی را حفظ کنیم و آموزش ها را به صورت حضوری و مجازی داشته باشیم.

وی با اشاره به آمادگی لازم برای برگزاری کلاس های درس در استان هرمزگان، بیان داشت: توجه ویژه و جدی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تشکیل کلاس های درس در اولویت قرار دارد و بسیار مهم است.

استاندار هرمزگان اظهارداشت: در ابتدا، کلاس های درس با جمعیت کم به صورت حضوری خواهند بود و به تدریج با تکمیل واکسیناسیون دانش آموزان، روند آموزش حضوری افزایش خواهد یافت.

همتی با بیان اینکه امیدواریم دانش آموزان و معلمان، سال تحصیلی سرشار از موفقیت داشته باشند، ادامه داد: دانش آموزان امروز، آینده کشور را رقم می‌زنند و معلمان در تربیت و آموزش این آینده سازان نقش بسیار مهمی برعهده دارند و باید انسان هایی مسوولیت پذیر، منظم، انقلابی و ولایتمدار برای آینده ایران اسلامی تربیت کنند.

وی خاطرنشان کرد: آغاز ماه مهر برای ما یادآور خاطرات خوب آغاز مدرسه و دانشگاه است و بخشی از زندگی ما را تشکیل می‌دهد.

به اشتراک بگذارید :