5 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ۱۱:۴۲:۲۴
کد مطلب:  1240033
رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اعلام کرد؛
سه برنامه سازمان در دوره جدید؛ شکل‌گیری سازمان، چهره‌سازی سمپاد و کادرسازی نیروی انسانی

رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اظهار کرد: سه برنامه سازمان در دوره جدید؛ شکل‌گیری سازمان، چهره‌سازی سمپاد و کادرسازی نیروی انسانی است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، الهام یاوری در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که با حضور وزیر آموزش‌وپرورش در سالن اجتماعات ساختمان شهیدرجایی برگزار شد، بابیان اینکه امیدوارم این مسئولیت نقطه عطفی برای حرکت جوانان در مسیر رشد و شکوفایی استعدادهای کشور باشد، اظهار کرد: مسئولیت در این سازمان مسئولیتی برای تأمین ارزش‌های انسانی است؛ لذا امیدوارم بتوانم واسطه خیر در این مسیر باشم. سازمان استعدادهای درخشان گنجینه‌ای باسابقه بیش از چهل‌ساله است که کارهای بسیار زیاد و اهداف بلند مدتی دارد که باید محقق شود.

رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: شکوفایی، تقویت و تحکیم اخلاق نخبگانی یکی از اهداف بلندمدت است که آن را دنبال خواهیم کرد.

وی بابیان اینکه سه هدف کوتاه ‌مدت داریم که باید تلاش کنیم تا محقق شود، اظهار کرد: اولین هدف؛ شکل‌گیری ساختار سازمان است که بایداین ساختار منعطف، پرتلاش و پویا باشد و در این خصوص تلاش خواهم کرد.

رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ادامه داد: دومین هدف بعد از سازمان سازی، نیازمند کادرسازی نیروی انسانی متخصص هستیم لذا کسی که در این سازمان خدمت می‌کند باید در راستای تحقق اهداف آن باشد.

یاوری خاطرنشان کرد: سومین هدف کوتاه‌ مدت؛ چهره ‌سازی و برند سازی از سمپاد است لذا باید این موضوع برای شکل گیری مطلوب سازمان مهم است و باید ارتباط سمپاد با بخش‌های مختلف جامعه تقویت شود، به‌طوری‌که جامعه چهره سمپاد را به‌خوبی بشناسد.

به اشتراک بگذارید :