تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ ۱۲:۴۲:۰۲
کد مطلب:  832318
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش گلستان:
مدیران کانون های فرهنگی و تربیتی باید رغبت انگیز عمل کنند

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش گلستان گفت: مدیران کانون های فرهنگی و تربیتی باید رغبت انگیز عمل کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان  و به نقل از مدیریت آموزش وپرورش شهرستان مینودشت با حضور سیدخلیل حسینی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، امیر کوهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان مینودشت و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی جلسه هم اندیشی مدیران کانون های فرهنگی وتربیتی شهرستان های استان گلستان در اردوگاه شهید فهمیده مینودشت برگزار شد.

سیدخلیل حسینی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان گلستان با اشاره به اینکه کانون ها می توانند فرصت خوبی را برای پرکردن اوقات فراغت بچه ها و حتی خانواده ها داشته باشند گفت: کانون باید سرزنده، فعال و پویا باشد و برنامه شاد و با نشاط داشته باشد تا همه ترغیب شوند که از این برنامه استفاده کنند،کانون خاموش و بی رمق نمی تواند برنامه ریزی خوبی داشته باشد.

وی اظهار داشت: یکی ازمهم ترین کارهای مدیرکانون این است که انجمن هارا فعال کند. انجمن نمایش، موسیقی، شعر، هنرهای تجسمی و... اگرفعال باشند و برنامه ریزی درستی در این انجمن ها صورت گیرد می توانند عملکرد و محبوبیت کانون ها را بیشتر نماید.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان افزود: شورای برنامه ریزی کانون ها در شهرستان ها باید در آینده نزدیک تشکیل شود و از ظرفیت این شورا در برنامه ریزی و عملیاتی نمودن برنامه ها به خوبی استفاده شود.

 

به اشتراک بگذارید :