تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ ۱۵:۱۸:۵۱
کد مطلب:  831743
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی
اجرای بهینه برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم دردستور کار است

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: سعی می شود برنامه های تدوینی و پیش بینی شده از طرف ستاد بزرگداشت مقام معلم به بهترین نحو اجرایی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی ابراهیم محمدی روز دوشنبه در شورای معاونان اداره کل افزود: در راستای اجرای برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم نباید چهلمین سالگرد شهادت آیت اله مطهری مورد غفلت واقع شود.

وی بیان کرد : لازم است تا برنامه هایی ویژه در این زمینه تدارک دیده شود و در بطن ستاد بزرگداشت در قالب کارگروه های فعال در این زمینه فعالیت های لازم سازماندهی و اجرا شود.

محمدی اضافه کرد: این نهاد در بحث شورای سیاستگذاری و راهبری برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب دارای عملکردی موفق بوده و در بین 29 کمیته فعال جزو هشت کمیته برتر است.

وی اظهار داشت: این استان اولین استان کشور است که در زمینه نقل و انتقالات درون استانی در 28 اسفند عملکرد موفقی داشته و این اقدام بسیار به موقع انجام شده است.

محمدی افزود: از 967 نفر متقاضی در زمینه نقل و انتقالات در درون استان 267 نفر با تغییر ایجاد شده منتقل شدند.

 

وی با بیان اینکه طرح 30 ساعته معلمان با مشارکت خوبی مواجه بوده  بیان کرد: در این زمینه هم استان دارای رتبه مطلوب و اول کشوری است و در صدد ترویج طرح هستیم. .

وی ادامه داد: در آیین شور همدلی و همراهی نیز این استان موفق بوده است و همه شهرستانها و مدارس به اجرای آن موظف هستند..

محمدی بیان کرد: این استان معین برای خوزستان است و در جلسه اخر هفته در تهران و اهواز نحوه مشارکت استان در این امر مشخص خواهد شد.

وی با بیان اینکه مدارس بسیاری در جریان سیل خوزستان اسیب دیدند افزود: سعی می شود برای راه اندازی سریع دوباره مدارس اسیب دیده اقدام شود.

محمدی گفت: با مدیرانی که برنامه شکوه همدلی را اجرا نکردند برخورد می شود، این ستان پنج کانکس به خوزستان منتقل خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :