تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ ۱۸:۵۲:۳۸
کد مطلب:  729044
تعداد بازدید:  ۳۶۸
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
آماده سازی 3 هزار و 600 کلاس برای میزبانی از زائران امام مهربانی (ع)

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت:ستاد اسکان فرهنگیان مشهد مقدس جهت خدمت رسانی به زائرین در ایام دهه آخر صفر با آماده سازی بیش از411 آموزشگاه پذیرای زائرین حضرت علی بن موسی الرضا (ع) است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی محمد صیف؛ رئیس اداره تعاون و امور رفاهی کارکنان این سازمان اظهار کرد: ستاد اسکان فرهنگیان مشهد مقدس جهت خدمت رسانی به زائرین در ایام دهه آخر صفر با آماده سازی بیش از411 آموزشگاه،9سالن ورزشی و پیش بینی بیش از 3600 کلاس و همچنین 33 هزار متر مربع نمازخانه و سالن های اجتماعات پذیرای زائرین آقا علی بن موسی الرضا(ع) است.

وی افزود: ازمجموع مدارس در نظر گرفته شده 207 آموزشگاه به کاروان های پیاده  و 41 آموزشگاه تحت عنوان طرح  گام های عاشقی توسط آموزش و پرورش و با کمک اولیاو دانش آموزان در حال خدمت رسانی به زائرین پیاده امام رئوف (ع) هستند.

وی با اشاره به آمادگی کامل مدارس استان برای پذیرایی از زائران امام رضا (ع) تصریح کرد :ستاد اسکان آمادگی لازم جهت پذیرش بیش از ظرفیت مشخص شده را نیز دارد و در صورت نیاز نسبت به اضافه کردن مدرسه و کلاس اقدام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :