تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۱۴:۰۵:۱۱
کد مطلب:  711326
برگزاری دوره آموزشی فرهنگ سازی اقامه نماز برای مدرسین آموزش خانواده

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان از برگزاری دوره آموزشی فرهنگ سازی اقامه نماز برای مدرسین آموزش خانواده خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، صبح امروز، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان از دوره آموزشی فرهنگ سازی اقامه نماز برای مدرسین آموزش خانواده در دبیرستان فرزانگان ۱ ارومیه بازدید کرد.

قدرت اله قاسمی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در این خصوص اظهار کرد: دور ه فرهنگ سازی اقامه نماز در خانواده به مدت ۱۶ ساعت برای مدرسین آموزش خانواده در سطح استان در مرکز استان به میزبانی ناحیه ۱ و شمال استان به میزبانی سلماس و جنوب استان به مبربانی میاندواب برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: این دوره آموزشی با حضور اساتید مرکز تخصصی نمار و با شرکت ۱۵۰ نفر از مدرسین آموزش خانواده آموزش و پرورش اجرا می شود.

قاسمی تاکید کرد: شیوه های تربیت مهمترین دغدغه سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش است که رویکرد آن آموزه های دینی و اسلامی است.

وی افزود: در این راستا توسعه فرهنگ اقامه نماز و اهتمام به برپایی نماز جماعت در مدارس، به عنوان یکی از شیوه های تربیتی در نظر گرفته شده است.

به اشتراک بگذارید :