تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ ۱۱:۴۹:۲۵
کد مطلب:  710381
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش:
مهلت ارسال آثار به جشنواره «گلدسته‌های سرو» تمدید شد

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری گلدسته‌های سرو با محوریت نماز ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی به نقل از ایکنا، محمدرضا مسیب‌زاده، مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری گلدسته‌های سرو با محوریت نماز ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان سراسر کشور خبر داد و گفت: علاقه‌مندان برای ارسال آثار تا ۳۰ آذرماه سال جاری، فرصت دارند.

وی بر ضرورت بهره‌مندی از ابزار جدید و به روز برای آشنا کردن دانش‌آموزان با مفاهیم دینی و قرآنی تأکید و تصریح کرد: به منظور نشر احکام ارزشمند نماز اولین جشنواره فرهنگی ـ هنری نماز تحت عنوان گلدسته‌های سرو، در قالب فضای مجازی در رشته‌های مختلف برگزار می‌شود.

مسیب‌زاده رشته‌های مختلف این جشنواره فرهنگی هنری را شامل فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه‌ای اعم از موبایلی و دوربین، تک سروده‌های دعوت به نماز، وب نوشته، طراحی نرم‌افزار، عکاسی، خوشنوسیسی و نستعلیق، نقاشی، پوستر، تایپوگرافی و نگارگری ایرانی و نمایشگاه‌های کوتاه بین‌الصلاتین با محتوای حکایت‌های مذهبی و قرآنی و قصه‌گویی بین نماز با محتوای مذهبی اعلام کرد.

وی با بیان اینکه ملاک ارزشیابی در تمامی رشته‌ها براساس فرم‌های داوری فعالیت‌های فرهنگی ـ هنری وزارت آموزش و پرورش است، گفت: دانش‌آموزان و فرهنگیان علاقه‌مند می‌توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیکی به نشانی info@goldastesare.ir ارسال کنند.

یادآوری می‌شود؛ فراخوان این جشنواره از ۱۵ اردیبهشت‌ماه به استان‌ها اعلام شده است و مهلت ارسال آثار نیز تا ۳۰ مهرماه سال جاری، مقرر شده بود که به علت استقبال دانش‌آموزان و فرهنگیان تا پایان آذرماه سال جاری، تمدید شد.

به اشتراک بگذارید :