تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ ۱۴:۳۵:۰۰
کد مطلب:  633404
معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش آذربایجان شرقی خبر داد:
برگزاری چهارمین دوره مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی با حضور 450 دانش آموز

معاون آموزش متوسطه آذربایجانشرقی در حاشیه برگزاری چهارمین دوره مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی اعلام کرد: چهارمین مرحله این رقابت ها با حضور450 دانش آموز دختر و پسر از نواحی و مناطق مختلف در سطح استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، عاشور اکرمی عنوان کرد: این مسابقات باحضور 450 دانش آموز در قالب 235 تیم با  پنج محور برگزار می شود.

وی درباره هدف برگزاری این مسابقات اشاره کرد: این مسابقات باهدف ارتقای کیفیت آموزش های دانش آموزی، آموزش مهارتهای علمی و عملی به دانش آموزان و کاربردی نمودن آموخته های آنان، ایجاد زمینه شناسایی وشناساندن استعدادهای دانش آموزان در راستای هدایت تحصیلی و کیفیت بخشی به فرایند یادگیری برگزار می شود.

 معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش آذربایجان شرقی ادامه داد: دانش آموزان مرحله مقدماتی در شهرستان ها و مناطق مربوطه به انجام رسانده و برگزیدگان مرحله مقدماتی به مرحله استانی مسابقات راه یافته اند.

معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: مرحله نهایی در سطح کشور مرداد ماه امسال در خراسان رضوی برگزار خواهد شد و راه یابی به این مرحله به نمرات کسب شده شرکت کنندگان بستگی دارد و در هر محور  افرادی که بتوانند مقام بالایی را کسب کنند در مرحله کشوری شرکت داده می شوند.

 اکرمی در پایان یاد آور شد: این مسابقات با حضور دانش آموزان دختر و پسر در پنج محور ادبیات فارسی، دست سازه، زبان انگلیسی، پژوهش و فعالیت آزمایشگاهی در مدرسه شاهد مهدیه ناحیه سه برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :